Ghost Of Tsushima Sistem Gereksinimleri

Ghost Of Tsushima

Ghost Of Tsushima, enfes grafikleri ile oyun sektöründe büyük heyecan uyandırdı. Oyun onlara samuray dövüşünü çok çekici bir arka planda deneyimleme fırsatı sunuyor. Tsushima’nın gerçekçi grafik hayaleti, sorunsuz çalışması için belirli işlevler gerektirir. Yapımcı, “Tsima Ghost” un yeni PC sürümünü yayınlamadı veya duyurmadı. Bununla birlikte, PC’de PS oyunlarını oynamak için birden fazla teknoloji vardır. Bu durumdan dolayı Ghost Of Tsushima sistem gereksinimleri oyuncular için büyük önem taşımaktadır.

Ghost Of Tsushima Sistem Gereksinimleri Nelerdir 2021

Ghost Of Tsushima oyununu oynayabilmek için elbette iyi bir sisteminizin olması gerekmektedir. İşte Ghost Of Tsushima sistem gereksinimleri 2021:

  • İşlemci: Intel Core i5-2600K veya AMD FX-8320
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 veya AMD Radeon R9 400
  • RAM: 8 GB
  • Gereken Boş Alan: 80 GB
  • DirectX: DX11
  • Windows: 64 bit (7,8,10)

Minimum bu özelliklerin sağlanması durumunda Ghost Of Tsushima oyununu oynama şansına sahip olabilirsiniz.

"<yoastmark

Ghost Of Tsushima Ne Zaman Çıktı?

2020 yılında Sucker Punch Productions adlı şirket tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment adlı şirket tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, 17 Temmuz 2020’de PlayStation 4’te yayınlandı.

Ghost Of Tsushima Türkçe Dil Desteğine Sahip Mi?

Ghost of Tsushima, tam Türkçe metin desteğini yayınladı. Eski Türk beyefendilerinin dil yapısını kullanarak Tsumagi Adası’nın dilini yerelleştirilmiştir. Japon desteğiyle oyunu oynamak daha iyi bir deneyim sunacağı da aşikardır. Ne yazık ki dudak senkronizasyonu İngilizce olduğu için Japonca dublaj sizi iki dakika içinde oyundan çıkarabilir. Dolayısıyla “The Ghost of Tsushima”, PS4 döneminin bitmek üzere olduğu yaz aylarında bolca vakit geçireceğiniz güzel bir oyun alanı sunuyor. Keşfetmeyi seven bir açık dünya istiyorsanız

Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

PC’nizde “The Ghost of Tsushima” oynamak için önce PlayStation Now uygulamasını yüklemelisiniz. Sony hesabınızla oturum açın ve ardından DualShock 4 kontrol cihazını bilgisayara bağlayın. Denetleyiciye bağlanmak için UBS bağlantı noktasını kullanın ve ardından uygulamanın PS 4’ünüzü algılamasını bekleyin. PC’nizde PS oyunları oynamak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Yalnızca PC gerekli özelliklere sahip olmadığında, oyuncular biraz gecikme ve yavaşlamalar yaşanabilir. Sistem gereksinimleri sizler için yeterlimi dikkat edin.