Valorant Şifre Değiştirme

Valorant Şifre Değiştirme

Valorant hesabının başkasının eline geçtiğini düşünen oyuncular için güvenlik önlemlerinin alınması tavsiye edilir. Valorant şifre değiştirme ya da isim değiştirme yapmak için bazı adımların takip edilmesi gerekir.

Oyun dünyasının son dönemlerdeki en popüler oyunlarından bir tanesi haline gelen Valorant, Riot Games firmasının çıkarttığı bir oyundur. Ücretsiz FPS oyunu olması, oyuna olan yatkınlığın en büyük nedenlerinden bir tanesidir.

Valorant Şifre Değiştirme 2021

Valorant oyununda hesap şifresini değiştirmek isteyenlerin bazı işlemleri uygulamaları gerekir. Bunlar;

  • Arama motoruna ‘Riot Games Sign In’ yazılarak çıkan ekranda hesaba giriş yapma
  • Sağ üst kısımda yer alan “Hesap” sekmesine erişim sağlama
  • Ayarlar kısmına girme
  • ID numarasının altında yer alan şifre kısmındaki kalem ikonuna basma ve yeni şifreyi belirleme şeklindedir.
İLGİLİ HABER

Valorant Arkadaş Ekleme

Valorant İsim Değiştirme

Valorant oyununda ID ya da isim değişikliği yapmak isteyen oyuncuların öncelikle Riot Games sitesine erişim sağlayarak hesap açmaları gerekir. RIOT ID yazısının bulunduğu kısma giriş yapılarak yan bölümdeki kalem imgesine tıklanır.

Bu alanda isim değişikliği yapabilmek mümkün olur. Yeni ID minimum 1 ay olmak üzere kullanılabilir. 1 ay içerisinde başka isim değişikliği yapılmaz. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından Valorant oyununa giriş yapıldığında isim ve ID değişikliği görülebilir.

Valorant Nedir?

Valorant oyununda şifre ya da isim değişimi yapmadan önce oyununun kavranması gerekir. Nişancı oyunlarından bir tanesi olarak oyun piyasasına dahil edilen Valorant, ücretsiz sunulduğu için bir çok oyuncunun beğenisini kazanmıştır.

2019 yılının Ekim ayında Project a Kod olarak duyurulan oyun, daha sonrasında isim değiştirerek Valorant adını almıştır. 7 Nisan 2020 tarihinde kapalı beta olarak yayınlanan oyun, şuan herkesin erişimine açıktır.

Valorant Nasıl Oynanır?

Bugüne kadar gelmiş birçok FPS oyununun karma versiyonu olarak tanımlanabilecek olan Valorant, 5vs5 takımlar ile oynanır. Verilen süre içerisinde bomba kurulumunun gerçekleştirilmesi üzerine dayalıdır.

Karşı taraftan her bir kişinin ölümü sonrası oyuncunun hanesine yeni bir başarı puanı eklenir. Bununla beraber yeni silah alımı da söz konusu olur. LOL oyununda yer alan özel yetenekleri geliştirebilme özelliği, Valorant oyununda da geçerlidir.

Valorant şifre değiştirme isimli yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Oyun Rehberleri konusunda diğer yazılarımızıda okumayı unutmayın.