Valorant Sistem Gereksinimleri

Valorant sistem gereksinimleri

Valorant sistem gereksinimleri belirli oldu bizde sizler için yazdık. Riot Games, beşe beş atış oyunu olan Valorant’ı tanıttı. Valorant, arkadaşlarınızın ve tüm grupların yardımıyla rakip takım için cehennem yaratmanız gereken ve hiçbirinin oyunu güvenli bir şekilde terk etmesine izin vermemeniz gereken heyecan verici birtakım oyunudur. Silah sizin elinizde ve hayatınızın en heyecan verici deneyimine ücretsiz olarak girebilirsiniz.

Valorant Nasil Bir Oyun

Valorant oyunu tek bir oyuncu ve hikâye bölümü sunmayı amaçlamaz. Bu oyun sizi doğrudan her biri 5 yetenekli savaşçıdan oluşan iki gruba ayırıyor ve ardından 24 elde rakibin önünde olmanız ve çeşitli oyun haritalarının ortasında bir mezbaha kurmanız gerekiyor.

Şans eseri 12 elde hücum rolünü oynayacaksınız, diğer 12 elde ise savunacaksınız ve bu şekilde grubunuzun mücadelesinin niteliği belirleniyor.

Her elin başında, tüm satın alımlarınızı yapmak için 30 saniyeniz var ve bunu yapmak için her türlü silah emrinizde. Bundan sonra maça giriyorsunuz ve rakip takımı maçtan 2 dakikadan daha kısa sürede çıkarmanız gerekiyor. Şu anda 4 büyük harita var ve stüdyo zamanla oyuna daha fazla harita ekleyecek.

İLGİLİ HABER

Valorant Bıçak Fiyatları

Valorant Oyununun Özelliği

Valorant’ın en büyük özelliği çizgi film benzeri karakterlerin varlığı ama kobradan daha tehlikeli. Artık sadece yarısı ücretsiz olan 10 farklı karakteriniz var ve geri kalanını satın almanız gerekiyor.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri, her iki takımda denge oluşturmak için bir kahramanın bulunmasıdır. Kahramanların her birinin kendi yetenekleri vardır ve bu, sahadaki kozunuz oluyor. Agresif karakteri beğenebilirsiniz ve bu nedenle Phoenix karakteri tam size göre yapılmıştır.

Ücretsiz bir oyunun en önemli özelliklerinden biri anti-hile özelliğidir ve en iyi anti-hacking programlarından birini görüyoruz. Ayrıca düşük internet hızına sahip kişiler için bir sistem var ve bu şekilde sunuculara bağlanırken sorun yaşamazsınız.

Valorant Sistem Gereksinimleri 2021

Valorant oyununa çok ilgi duyan kişilerden biriyseniz muhtemelen minimum ve uygun bir deneyim için gerekli olan Valorant sistem gereksinimleri:

Valorant Oyunu Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)

RAM: 4 GB

İşlemci: Intel i3-370M

GPU: Intel HD 3000 (1 GB VRAM)

Valorant Oyunu İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit)

RAM: 4 GB

İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2Ghz

GPU: Nvidia GTX 1050 Ti (1 GB VRAM)

Şirket ayrıca, “geniş bir PC donanımı yelpazesi” için optimize edilmiş olan Valorant, en azından şaşırtıcı derecede düşük bir taban ve optimal olarak gerekli temel sistemle daha güçlü sistemler çok daha iyi performans gösterecek. Ancak sisteminiz verilen teknik özelliklere göre oyun oynamaya uygun değilse, devam ederseniz sorunlarla karşılaşabileceğinizi unutmayın.

Valorant İçin Sistem Gereksinimlerinin Açıklaması

Valorant sistem gereksinimleri görebileceğiniz gibi, maksimum oyun deneyimi için yalnızca 1050 TI grafik kartına ihtiyacınız var (oyun başına 144 kareden fazla almayın). Yukarıdaki kriterlerden bazıları (örneğin, işlemci) gerekli minimum sistemden fazlaysa, 60 tam çerçeve elde edebileceğiniz unutulmamalıdır. Genel olarak oyun grafiklere dayalı değildir ve oyuncuların ilgisini çekecek ve cezbedecek rol yapma oyunları, sistemler ve oyun mekanizmaları gibi.