Valorant İngilizce Yapma

Valorant İngilizce Yapma

Valorant ingilizce yapma sorulup duruyor. Günümüzün en popüler FPS oyunlarından birisi olan Valorant 2020 yılında piyasaya sürüldü. Riot Games tarafından 2020 yılının yaz aylarında piyasaya sürülen Valorant, kısa süre içerisinde tüm dünyada ilgi gördü.

Taktiksel nişancı oyunu kategorisinde yer alan Valorant, dünyanın farklı ülkelerinde ilgi görüyor. Bu sebeple oyun içerisinde çeşitli ülkelere ait dil seçenekleri de bulunuyor. Özellik FPS oyunlarında, anlaşılır bir dilin olması büyük önem arz ediyor.

Genellikle, oyun içi ayarlarda anlaşılmayan bir dilin olması, oyuncuların doğru ayarları yapabilmesine engel olabiliyor. Fakat anlayabildikleri bir dili oyun ara yüzüne tanımlayabilen oyuncular, oyun için tüm metinleri ve önemli ayarları doğru bir şekilde analiz ederek, kendi kriterlerine göre ayarlamakta sorun yaşamıyor. Gelelim valorant dil nasıl değiştirilir?

Valorant İngilizce Yapma

Valorant oyununda İngilizce başta olmak üzere, pek çok dil paketi bulunuyor. Bu dil paketleri, oyun içi ayarlar bölümünden, ilgili dil seçeneği tercih edilerek indirilebiliyor. Oldukça kısa bir süresi kapsayan dil değiştirme seçenekleri, oyunu anlaşılır bir dilde oynayabilme ve oyun tercihlerine daha iyi hakim olabilme şansı tanıyor. Dil paketleri, Riot Games tarafından otomatik olarak sisteme tanımlanıyor.

Riot Games’in Valorant oyuncularına sunmuş olduğu farklı dil destekleri, oyuncuların oyun içi metinleri ve seçenekleri, çok daha iyi kavrayabilmesine olanak sağlıyor.

İLGİLİ HABER

Valorant Sesli Sohbet

Valorant Dil Nasıl Değiştirilir?

2020 yılında piyasaya sürülen Valorant, çıktığı günden itibaren popüler bir oyun haline geldi. Dünya üzerinde pek çok oyuncu tarafından oynanan Valorant, oyun içerisinde farklı dil seçeneklerine de sahip. Valorant dil seçeneklerini değiştirmek için yapılması gerekense şöyle;

  • Öncelikle sağ üst köşeden “Ayarlar” bölümüne gidilir,
  • Genel kısmında yer alan “Metin Dili” seçeneği seçilir,
  • Metin dili bölümünde yer alana dil seçeneklerinden, herhangi biri tercih edilir,

Ayarlar bölümünde bu işlemin yapılmasının ardından oyun yeniden başlatılmalıdır.

Valorant Dil Değiştirme

Ayalar bölümünde yer alan metin dili seçeneğinde, istenilen dil seçildiğinde oyun yeniden başlatılır. Oyunun yeniden başlatılmasının ardından ilgili dil paketi otomatik olarak indirilecektir. Dil seçeneğinden İngilizce seçildiğinde ve oyun yeniden başlatıldığında, Valorant artık İngilizce olarak açılacaktır.