Valorant En İyi Ve Güçlü Karakterler

Valorant En İyi Ve Güçlü Karakterler

Valorant oyunu artık günümüzde gençlerin veya oyun severlerin dikkatini çeken ve sıklıkla oynadığı bir oyun haline gelmiştir. Bu olarak da Valorant en iyi ve güçlü karakterler adı altında yazımızda sizlere karakterleri tanıtarak güçlerinden bahsedeceğiz. En iyi ve güçlü karakterler olmak üzere detaylı bilgiler edinelim.

Sova Karakteri

Valorant En İyi Ve Güçlü Karakterler denilence akla ilk gelen karakterlerden biride olan bu karaktere ayrı bir parantez açmak gerekir. Attığı görüş oku sayesinde takım arkadaşlarına rakip takımın nerede olduğunu gösterir. Ayrıca drone yeteneğini iyi kullanıp rakibi işaretlerse ultisi ile rakip takımdaki oyunculara buyuk bir sorun yaşatır. Şok okları ise iyi atıldığı takdirde iki kez rakibe temas ederse 80+80 hasar ile rakibi öldürür. Bu karakterin birden fazla rakibe vurma olasılığı göz önünde bulundurmak gerekir.

Jett Karakteri

Sizler oyuna yeni başlamış ve güçlü bir karakter arıyorsanız oyundaki en hareketli karakter olan ücreti seçebilirsiniz. Ancak bu karakteri kontrol etmek ve iyi bir şekilde oynayabilmek için bir uzmanlık gerekmektedir. Yeteneklerini maddelendirecek olursak;

  • Havaya sıçrayıp bilmek,
  • Rüzgar gibi hızlı bir şekilde yön değiştirerek ilerleyebilmek,
  • Rakibin görüşünü engelleyecek bir duman bulutu yaratmaktır.

Ultisi keskin fırtına olarak geçmektedir. Atabileceği 5 bıçak vardır. Bıçakları tek tek ya da topluca atabilme yeteneğine de sahiptir. Nişan alma yeteneğine oldukça kuvvetlidir.

Sage Karakteri

Bu karakter oldukça özeldir. Yetenekleri, Zeminde etkili olan yavaşlatan küre özelliği aynı zamanda hem kendi hem de takım arkadaşlarını üzerine kullanabildiği Can Küresi ile iyileştirme yeteneğine sahiptir. en çarpıcı özelliği Diriliş adı olan ölen bir takım arkadaşını geri getirmektir.

Breach Karakteri

Bu karakter sayesinde takım oldukça göz kamaştırıcı bir özelliğe sahip olur. Duvarların içinden geçerek bir patlama oluşturma yeteneğine sahiptir ve düşmanları kör edebilir. Artçı Sarsıntı yaratarak da düşmanlara hasar verebilir. fay hattı yeteneği de vardır. Aynı zamanda ultisi Zelzele olarak bilinir.

Omen Karakteri

Orman karakteri oldukça güçlü ve zorlayıcı bir karakter olarak geçmektedir. Duvarların geçme özelliği, düşmanı öldürme özelliği ve aynı zamanda gizli adam formuna girerek düşmanı etkisiz hale getirecek bir özelliği vardır. Aynı zamanda ışınlanma yeteneğine de sahiptir.

Yazımızda sizlere  Valorant En İyi Ve Güçlü Karakterler hakkında detaylı bilgiler verdik. Siz de valorant oyununu oynamak istiyorsanız bu bilgilerden yararlanabilirsiniz.