Minecraft Telefona Nasıl İndirilir?

Minecraft Telefona Nasıl İndirilir?

Minecraft son 10 yılın en çok oynanan, en popüler olan ve en sevilen oyunlarından biri olmakla birlikte oynarken hayal dünyanızı da geliştirebileceğiniz harika bir oyundur.

Minecraft Nasıl Oynanır?

Minecraftın nasıl oynandığını bilmeyeniniz yoktur ancak biz yine de kısaca açıklayalım. Oyuna başladığımızda oyun bizden ilk olarak kendi dünyamızı oluşturmamızı istemektedir. Minecraft oyununda dünya oluştururken iki farklı seçeneğimiz bulunmaktadır.

  • İlk seçenek; yaratıcı seçenek

Bu oyundaki ilk seçeneğimizden bir tanesi yaratıcı seçenektir. Bu seçeneği seçtiğimizde hayal gücümüzü kullanarak istediğimiz şekilde bir dünya oluşturmuş oluruz. Bu dünyada yapabileceklerimzin hiç bir sınırlaması bulunmamaktadır.

  • İkinci seçenek; hayatta kalma seçeneği

İkinci seçenek ise hayatta kalma seçeneğidir. Bu seçeneği seçtiğinizde oyunun içindeki taş, tahta ve buna benzer ana maddeleri kullanarak kendi eşyalarımızı, silahlarımızı oluşturabiliriz. Bu oluşturmuş olduğumuz silah ve eşyalarımızı kullanarak ilk yapmamız gereken şey ise geceyi geçirebilmek için barınak yapmak olmalıdır. Bunu yapmamızın ana nedeni ise gece olduğunda çeşitli saldırılardan korunmamızdır. Daha sonra ise ölmemek için kendimizi savunabilmemizdir.

Minecraft Telefona Nasıl İndirilir?

Minecraft Telefona Nasıl İndirilir?

Minecraft Ücretli Bir Oyun Mudur?

Minecraft oyunu ücretli bir oyundur. Fakat bu oyunun beta sürümünü farklı internet sitelerinden telefonumuza ücretsiz olarak indirmemiz mümkündür. Peki, minecraft telefona nasıl indirilir? minecraft oyununun ücretli olmasından dolayı birçok oyun sever kişiler tarafından oyun oynanamamaktadır. Bununla beraber birçok oyun sever ise oyunu Google play store aracılığıyla ücretini ödeyerek telefonuna indirip oynamaya devam etmiştir.

Minecraft Telefona Nasıl İndirilir?

Minecraft oyununu telefonumuza indirmek sanıldığı kadar zor bir durum değildir. Gogle play story uygulamasında ücretli bir oyun olduğu için ücretsiz bir şekilde nasıl indirebiliriz? Oyunu indirmek için ilk yapmamız gereken şeylerden biri telefonun ayarlar kısmındaki güvenlik ayarlarından bilinmeyen kaynaklara izin vermek olacaktır.

Bu aşamadan sonra arama motorumuza şu anahtar kelimeyi yazacağız; minecraft apk indir. Bunu yazıp arattığımızda ilk çıkan sekmeye giriyoruz. Daha sonra çıkan sayfada son sürümü seçip yönlendirme adımlarını izleyerek indirmeyi gerçekleştiriyoruz. Yüklendikten sonra indirilenler kısmından apk dosyamıza tıklayarak kurulumunu gerçekleştiriyoruz.