Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu birçok oyuncu tarafından merak ediliyor. Minecraft‘ı oyunun can sıkıcı kısmı, ölüm üzerine tüm envanterinizi kaybetmektir. Ölmek ve tüm mal varlığınızı saklamak istiyorsanız, ancak nasıl devam edeceğinizden emin değilseniz, okumaya devam edin.

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu 2021

Minecraft’ta öldüğünüzde, eşyalarınızı kaybetiğinizin anlamına gelir. Minecraft için çeşitli hile kodları vardır ve en iyileri bu temel değişkenleri değiştirecek kadar güçlüdür.

Minecraft ölünce eşya gitmeme kodu nasıl yapılır;

  1. Minecraft’ta Oyun Menüsünü açın.
  2. “LAN’a Aç” a dokunun.
  3. Burada hilelere izin verin.
  4. “LAN Dünyasını Başlat” a dokunun.
  5. Oyununuzdaki sohbet penceresini açın.
  6. Sohbet kutusuna “/gamerule keepInventory true” yazın.
  7. “Enter” a basın.
  8. Öldükten sonra, tüm aletlere sahip olacaksınız.
  9. Oyunu başlatmak için “Respawn” a dokunun.

Şimdi “/ Gamerule” oyunda kullanıp ve kuralları atlayabilirsiniz. Çünkü artık eşyalarınızın kaybetmesinden korkmanıza gerek.

Eşyaları Sandıkta Saklamak Yardımcı Olur Mu?

Bir sandıktaki eşyalar sonsuza kadar veya sandık devam ettiği sürece oyunda kalır. Yani bir sandıkta sakladığınız her şey yeniden doğduktan sonra orada bulunuyor.

Bir sandık, içeriği ve göğüs bloku yok edilirse, yere dökülür ve kaldırılabilir. Göğsü yok eden bir patlamaysa, dökülenlerin bir kısmı kayboluyor. Sandıklar yangından etkilenmez.

Her oyuncunun bu konuda kendine özgü bir görüşü vardır. Bazıları Minecraft’ı düzgün oynamak için oyunun temel kurallarından birini bozduğundan hiç kimsenin hile kodları kullanmaması gerektiğini iddia ediyor. Öte yandan, diğerleri, özellikle çok oyunculu modu kullanmıyorlarsa, oyun oynarken rahatlamak için gerekli bir araç olarak hile kodlarına atıfta bulunurlar.

Minecraft’ta Öğeler Ölümden Sonra Ne Kadar Dayanır?

Minecraft’ta öldüğünüzde, eşyalarınız 5 dakika boyunca etrafınızda kalacak. Zamanlayıcı çalışmaya başladığında, karakterinizi yerde yatarken bulmak ve tüm eşyalarınızı almak için o zamana sahip olursunuz. Bunu yapmazsanız, oyuna sıfırdan başlamanız gerekir. Bir lav çukurunda veya herhangi bir yangında ölürseniz, alevler içinde kalan herhangi bir öğeyi geri alma seçeneği olmadan hemen kaybedeceğinizi unutmayın.