Mc 1.17 Ne Zaman Çıkacak?

Mc 1.17 Ne Zaman Çıkacak?

Minecraft 1.17 ne zaman çıkacak sorusu çok soruluyor. Dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan Minecraft’ın yeni güncellemesi ile ilgili bazı gelişmeler yaşandı. Ne zaman çıkacak yanıt arayan oyuncular için yeni güncelleme tarihi ve güncelleme içerisinde neler olacağı ile ilgili bilgi verildi.

Mc 1.17 Detayları

2009 yılında oyun dünyasına dahil olan ve hala en çok satan oyun olma unvanını taşıyan Minecraft’ın yeni güncellemesine ilişkin detaylar gelmeye devam ediyor. Mc 1.17 Java sürümü olarak tanıtılan yeni güncellemede kayalık ve mağaralara ilişkin birçok ögenin yer aldığı bilgisi verildi. Bu durum da oyun severleri heyecanlandırmaya yetti.

Mc 1.17 Ne Zaman Çıkacak 2021

Minecraftın en yeni sürümü olan mc 1.17 ne zaman çıkacak detayları. Minecraft’ın yeni çıkış tarihi olarak oyun geliştiriciler tarafından net bir açıklama yapıldı. Sportskeed tarafından yapılan habere göre, Mc 1.17 sürümü 2021 yılının ortalarında indirilmeye hazır hale gelecek. Bu da Haziran ya da Temmuz aylarında çıkacağı anlamına geliyor. Yeni dağlar ve yeni mağaraların yer aldığı oyunun güncellemesi şimdiden büyük ilgi gördü.

Mc 1.17 Ne Zaman Çıkacak

Mc 1.17 Ne Zaman Çıkacak

Mc 1.17 Oyun Modu

Minecraft’ın yeni sürümünde yer alacak oyun modu için anket düzenlenerek oyunculara hangi oyun modunu istedikleri soruldu. Bu anket doğrultusunda oyun geliştiricileri Glow Squid adı verilen yeni bir modu oyuna dahil etmiş oldular. Mc 1.17 sürümü ile beraber oyunculara farklı bir bakış açısı sunması bekleniyor.

Mc 1.17 Yenilikleri

Minecraft’ın yeni sürümü olan 1.17 içerisinde yer alacak yenilikler ile ilgili tam bilgi yayınlanmasa da, oyun geliştiricileri tarafından bazı önemli bilgiler paylaşıldı. Bu bilgiler dahilinde Mc 1.17 sürümünde oyuncuları hem farklı görseller hem de farklı oyun modları bekliyor.

Mc 1.17 Güncellemesi Tam Liste

Mc 1.17 ile birlikte oyuncuların hayatına dahil olacak güncelleme listesi yayınlandı. Buna göre;

  • Oyun geliştiricisi Mojang’ın oyun logosu ve ismini değiştirmesi
  • Oyun içinde oyun modu sayesinde Doom’u Minecraft içerisinde oynayabilme
  • Minecraft karakterlerinden birisi olan Steve’in Super Smash Bros Ultimate oyununa geçiş yapması gibi bir çok yenilik mevcut. 2021 yılının ortalarında oyuncular ile buluşnaya hazırlanan Mc 1.17 sürümü bir çok kişi tarafından heyecanla bekleniyor.