CS GO Raunt Bitmeme Sorunu

CS GO Raunt

CS GO raunt bitmeme sorunu birçok kişi yaşamıştır. Türkiye genelinde de binlerce kullanıcısı vardır. Counter Strike, çok eski zamanlardan beri, FPS türü oyunların bir numarası olarak yerini korumuştur. Counter Strike’ın yeni oyunu diyebileceğimiz Global Offensive, günümüzde de liderliğini korur. Oyuncular bu oyunda, raunt bitmeme hatası gibi bir sorun ile sık sık karşılaşır. Peki, cs go raunt bitmeme sorunu nasıl çözülür?

CS GO Raunt Bitmeme Sorunu Çözümü

Cs go raunt bimeme sorunu için birden fazla yöntem bulunmaktadır. Biz sizler için en kolay yöntemi olan kod ile raunt bitirmeyi göstericez. Aşağıdaki adımları uygulayarak kolay bir şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Cs Go Round Bitmeme Kodu

CS go round bitmeme problemi için uygulanması gereken belirli adımlar vardır. Bu adımlar sırasıyla şöyledir;

  • Counter Strike: Global Offensive Geliştirici Konsol özelliği açılır,
  • Oyuna girilir ve oyun içerisinde konsol açılır,
  • Oyun içi konsolun açılmasının ardından bu bölüme, “sv_cheats 1” yazılır ve enter tuşuna basılır. Bu kod oyun içi hileleri aktif edecektir,
  • Daha sonra, “mp_ignore_round_win_conditions 1” komutu girilir ve enter tuşuna basılır,
  • Ardından “restartgame” komutu girilir ve oyun yeniden başlatılır,

Tüm adımlar doğru bir şekilde izlendikten ve komutlar doğru girildikten sonra, raund bitmeme sorunu çözülmüş olacaktır.

CS GO Raunt Bitmeme Sorunu

CS GO Raunt Bitmeme Sorunu

CS GO Round Bitirme Kodu

Round bitirme kodunu, yalnızca sunucu sahibi girebilir ve aktifleştirebilir. Sunucu sahibi dışındaki oyuncuların bu kodu girmesi geçersiz olur ve sorun çözüme ulaşmaz. Bu sebeple, sorunun çözümünde konsol açma işlemleri ve kod girme işlemlerinin, sunucu sahibi tarafından yapılmasına dikkat edilmelidir.

CS:GO Ücretsiz Mi?

CS:GO, tabi Counter Strike: Global Offensive tamamen ücretsiz bir oyundur. Steam üzerinden hızlı bir şekilde indirilebilir ve kurulabilir. Steam üzerinden oyunu indirenler, CS:GO oyununun tüm modlarına ve özelliklerine herhangi bir kısıtlama olmadan ulaşabilir.

CS:GO İnternetsiz Oynanır MI?

En ünlü fps oyunu olan Counter Strike, Global Offensive oyununda çevrimdışı olarak botlarla mücadele edilebilir. Ücretsiz bir şekilde indirilebilen CS:GO, internetin olmaması gibi durumlarda yalnızca bilgisayara karşı oynanabilen bir moda sahiptir. Fakat, oyundan zevk alınması ve FPS oyunların temelini oluşturan multiplayer modlar için internet bağlantısının olması gerekir. İnternet bağlantısı olsun veya olmasın, CS:GO oyununa giriş yapmak ve oyundan zevk almak mümkündür. Yapay zeka botlara karşı oynanan çevrimdışı modda, online modlar gibi yüksek aksiyon yaşanmasa da, offline modun da kendine has bir aksiyonu vardır.