Brawl Starsta Kaç Karakter Var?

Brawl Starsta Kaç Karakter Var?

Gelişen teknoloji ile aynı orantıda ilerleme gösteren oyun sektörü, hem bilgisayar kullanıcılarının hem de mobil cihaz kullanıcılarının hayatında vazgeçilemez bir yere sahip oldu. Son yılların popüler mobil oyunlarından biri olan Brawl Stars da Battle Royal bir oyun türü olarak bu sektörde yerini aldı. Hızlı tempolu ve 3v3 çok oyunculu bir oyun olan Brawl Stars’ı çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabilirsiniz. Birden fazla karaktere sahip olan bu oyuna başlayan herkesin aklında ilk olarak “Brawl Starsta kaç karakter var?” sorusu beliriyor.

Brawl Stars’ta Hangi Seviyede Kaç Karakter Bulunur?

Bu oyundaki karakterlerin sayısı toplamda 44 olmakla birlikte oyunda 7 adet kategori bulunur. Bu kategoriler karakterler seviyelerini belirler, bu da karakterlerin güçlerine göre sıralanmasına olanak sağlar.

  • Brawl Stars’ta Yaygın kategorisinde 11 adet karakter bulunur.
  • Nadir olarak toplayabileceğiniz 4 karakter bulunur.
  • Oyundaki Aşırı Nadir karakterlerin sayısı 5’tir.
  • Oyunda Epik kategorisinde 7 adet karakter vardır.
  • Mistik olarak nitelendirilebilen karakterler 7 tanedir.
  • Efsanevi olan sadece 5 karakter bulunur.
  • En zor bulunan Kromatik kategorisinde ise 5 adet karakter vardır.

Bu karakterlerin bulunma zorluğu bulundukları seviyenin artışına göre değişiyor, ani Yaygın karakterler herkeste bulunurken Kromatik karakterleri bulmak neredeyse imkansızdır.

Brawl Starsta Kaç Karakter Var?

Brawl Starsta Kaç Karakter Var?

Brawl Stars’ta Kaç Çeşit Oynanış Şekli Bulunur?

Oyunun içerisinde rol dağılımı yapıldığından, her karakterin kendine özgü özellikleri bulunur. Bu özellikler Yakın menzil, Orta menzil, Uzun menzil, Suikastçılar, Atıcılar, Destekler ve Şifacılar olmak üzere 7 çeşittir. Yakın menzil karakterler yakından vururken Şifacılar takım arkadaşlarına can sağlamakla yükümlüdür.

Brawl Stars’ta Yaygın Olarak Bulunan Karakterlerin İsimleri Nelerdir?

Bu karakterler Shelly, Colt, 8-Bit, Nita, Emz, Brock, Jessie, Bo, Dynamike, Tick ve Bull olmak üzere 11 tanedir. Bunlar oyuna başlar başlamaz önünüze çıkacak karakterlerdendir.

Brawl Stars’ta Epik Karakterlerin İsimleri Nelerdir?

Epik karakterleri bulmak oldukça zordur ancak bu karakterler seviyeleri kadar da güçlüdürler. 7 tane olan bu karakterlerin isimleri Bibi, Piper, Nani, Bea, Frank, Pam ve Edgar’dır.

Brawl Stars’ta Kromatik Olan Karakterlerin İsimleri Nelerdir?

Brawl Stars’taki en güçlü karakterler Kromatik karakterlerdir ancak onları bulma şansınız çok çok düşüktür. Sadece 5 adet olan bu karakterlerin isimleri Colette, Surge, Gale, Lou ve Colonel Ruffs’dır.