Brawl Starsa 2021 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Brawl Starsa 2021 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Milyonlarca kullanıcısı olan oyunun hak sahibi Supercell’in en sevilen oyunları arasında Brawl Starsa geliyor. Oyunun artan taleplerine ve geleceğine yönelik yapılan yatırımların fazla olması güncellemelerin de mümkün olduğunca fazla merak uyandırmasına neden oluyor. 2010 yılında kurulan şirketin açıkladığı verilere göre en çok kullanıcısı ise İstanbul’da bulunuyor. Yapılan son açıklamalara bakılarak brawl starsa 2021 güncellemesi ne zaman gelecek tarzında soruların cevapları kısmi olarak cevaplanmış oldu.

Nisan 2021 Güncellemesi

Supercell tarafından yapılan duyuruya bakıldığında 2021 yılının Nisan ayı için beklenen bir güncelleme vardı. 12 nisandan itibaren kullanılır duruma gelmesi beklenen oyun yeniliklerinin birçok yeniliği de beraberinde getirmesi mümkün hale gelecek gibi duruyor. Belle ve Squeak adıyla yeni oyuncuların da oyuna dahil olması bekleniyor.

Yeni Savaşçı Güncellemeleri

Savaşçı güncellemeleri yapılması oyunun kaçınılmaz değişimlerinden bir tanesidir. Şehirde bankaların olduğu alanda Altın Kol Çetesi’nin lideri olan Belle isabet yeteneği fazla olan silahlarla karşılıyor. Belle’nin Zula adı verilen rakipleri tetiklediğinde patlayan bir aksesuarı da bulunuyor.

Brawl Starsa 2021 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Brawl Starsa 2021 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

Squeak Güncellemesi

Belle’nin aynında oyuna eklenen diğer oyuncu ise Squeak oluyor. Bu oyuncunun saldırısı olduğunda yere ve rakiplerine yapışmasıyla başlıyor. Patlayan bombalarla rakiplerinin saldırısını geri püskürtüyor. Zincirleme reaksiyon ve süper yapışkan adında farklı donanımlarının olması da bir başka beğenilen yöndür.

Kupa Yolu Savaşçılarının Yenilenmesi

Bir başka beklenen yenilik ve güncelleme ise Brawl Pass Savaşçıları’nın yine kitli öğeler şeklinde eğitim mağazasında görünmesi oluyor. Kuşatma, Çift Hesaplaşma ve Sıcak Bölge adını alan haritaların güncellenmesi de oyuncuların beklediği bir başka yenilik oluyor.

Diğer Eklenen Özellikler

Savaşçıların güncellemelerinden farklı olarak nelerin değiştiğini merak edenlere bazı özelliklerden bahsedilebilir:

  • Yeni kostümler ve özellikler gelmiştir,
  • Maç tekrarlarını izlemek isteyenlere özel ekran açılması sağlanır,
  • Geri sarma özelliği de eklenmiştir.

Bunlar sayesinde artık maçların daha detaylı bir şekilde incelenmesi, değerlendirilmesi ve keyif verir hale gelmesi mümkün olacaktır. Bunun için kullanıcılar 2021 güncellemelerini kullanmayı oldukça heyecanla beklemeye başladı. Farklı özelliklerin olup olmayacağı da netleşmedi.