Yeni Bir Star Wars Hikayesi: Squadrons

Yeni Bir Star Wars Hikayesi: Squadrons

Oyun severler yepyeni bir hikaye ile karşı karşıyalar. Star Wars Squadrons, filoların yepyeni bir hikayesi! İmparatorluk Endor’dan sonra ıssız kaldıkça saldırılara açık şekilde kaldılar. Yeni Cumhuriyet ise bu zorlu olan filoyu durdurmak adına yeni bir plan hazırladılar. Ya Yeni Cumhuriyet adına bir özgürlük savaşçısı oluyor yahut da İmparatorluk Donanması’nda sert bir asker oluyorsunuz! Peki, yeni bir star wars hikayesi: squadrons özellikleri neler?

Yeni Star Wars Hikayesi Squadrons Özellikleri Neler?

Motive Studios, Lucasfilm ve EA Games ortaklı ile 2 Ekim 2020 tarihinde yayınlanmış olan Star Wars Squadrons, tek bir oyuncu olarak başlamakta olan bu oldukça güçlü hikayesi ile kurgusunda çok oyunculu şekilde Dogfight moduyla 5v5 karşılaşmaların bulunduğu filo ekibiyle beraber hızlı bir biçimde ilerleyebiliyorsunuz.

İstersen bütün hikayeyi VR şekilde de oynayabilirsin. Bu karşılaşmalar temelde oyun kilitlerini açma bakımından oldukça önemlidir. Puanlar biriktirmelidir ve gemiler güçlendirilip zafere ulaşılmalıdır. 5 Pilot ve 1 Filo! Çeşitli yeteneklere sahip olan beş kişilik yıldız savaşçılarından biri şeklinde ekipte yerinizi alın, zorlu savaşlarda uzmanlaşın ve ekibinizin stratejilerine öncülük edin.

Yeni Bir Star Wars Hikayesi: Squadrons

Yeni Bir Star Wars Hikayesi: Squadrons

Yıldız Savaşları Filolar’ın Hikayesiyle Devam Ediyor

Her Starfighter esasen benzersiz bir biçimde olabiliyor. Gemi bileşenleri ise, farklı silahlar ya da düşmanlarını onarmaya ve aynı zamanda da nişan almaya en iyi şekilde yardımcı olan yükseltme seçenekleri ile beraber onları kusursuz şekilde ölüm makineleri haline rahatça getirebilirsiniz. Kusursuz şekilde bir Starfighter olabiliyorsunuz. Star Wars Squadrons Pilotları aynı zamanda kendilerini ve gemilerini her iki tarafta yer alan filolarda hem estetik anlamında hem de işlevsel biçimde özelleştirebilir.

Bu galaksinin en iyi pilotlarından biri olmak ve bütün dünyayı kendi kokpitinden yönetmek sizlerin elinizdedir. Savaş, Destek ya da Önleme Gemileri ve Bombardıman Uçları’nın sağladığı avantajlarını geliştirebilirsiniz ve dört farklı kategoride yer alan toplam sekiz gemiyi kullanmak ve bütün özelliklerini kendine uygun olarak özelleştirmek de sizlerin elindedir. Star Wars Squadrons satın alındığı an bu galaksinin Pilot’u olarak oyun keyfini çıkarabiliyorsunuz.