Cyberpunk 2077’nin 1.2 Güncellemesi

Cyberpunk 2077’nin 1.2 Güncellemesi

Geçtiğimiz aylarda yayınlanması beklenen fakat son anda ertelenmiş olan Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ile beraber PC ve konsollar adına yayınlandı. cyberpunk 2077’nin 1.2 güncellemesi ve Stadia güncellemesinin ise yakım bir tarihte, önümüzdeki günlerde geleceği de kullanıcıların bilgilerine iletildi.

Cyberpunk 2077’nin çıktığı günden bugüne dek yüzü pek gülmeyen CD Projekt Red, oyun hakkında kullanıcıların yapmakta olduğu kötü yorumları gidermek amacıyla elindeki en büyük kozlardan biri olan büyük güncelleme kısımlarından birini daha yayınladı. Esasen geçtiğimiz şubat aylarında gelmesi beklenmekte olan 1.2 güncellemesi, CDPR’nin hacklendiğini açıklaması sonrasısında Mart ayına ertelenmiş fakat yeni güncel bir tarih verilmemişti.

Cyberpunk 2077’nin 1.2 Güncellemesi

Cyberpunk 2077’nin 1.2 Güncellemesi

Cyberpunk 2077’nin 1.2 Güncellemesiyle Neler Değişti?

Oyunda bulunan pek çok problemin çözümü olması beklenmekte olan bu güncelleme, Cyberpunk 2077’nin resmi olan Twitter hesabından kullanıcıların bilgisine duyuruldu. Şu an için sadece PC ve konsollar adına indirilebilir olan bu güncellemenin yakın bir tarihte Stadia için de yayınlanacağı kullanıcılar ve oyun seveler için duyuruldu.

Oynanış, görevler ve aynı zamanda da grafikler gibi pek çok konuda hata düzeltmeleri sağlandı. Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ile köklü değişiklikler yapıldı. Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesinin çok fazla sayıda ve uzun bir değişiklikle beraber düzeltme listesi de bulunuyor.

PC ve Konsol Adına Sunulmuş Düzeltmeler

Oynanıştan grafiklere hatta görevlerden genel performansa dek pek çok düzeltmenin bulunduğu bu listede ortak bir hata düzeltmelerinin yanı sıra PC ve konsol adına ayrıca sunulmuş olan pek çok düzeltmeler de yer alıyor.

Oynanış sırasında öldürülen NPC’lerin hareket edebilmesi gibi oyunun akışıyla beraber oyuncuların ve kullanıcıların sinirini de bozan sayısız şekilde komik sorunların giderildiği bu güncellemede aynı zamanda belleğe dair optimizasyonları, envanter panellerinde bazı performansların iyileştirmeleri, karakter oluşturmada ekranında yer alan problemlerin giderilmesi, ilerlemelere engel teşkil eden bazı hata düzeltmeleri gibi çok sayıda düzeltme de yer alıyor.

Gelen güncelleme ile beraber özellikle konsollarda karşılaşılan birtakım büyük problemlerin çözüleceği bu sayede düşünülüyor. Giderilecek olan yüzlerce sorunun ya da sayısız şekilde performans iyileştirmesinin bulunduğu güncelleme notları bulunuyor.